Skip to content

بایننس، که به خرید و فروش رمزارزها و سرمایه‌گذاری در شرکت‌های نوپا می‌پردازد، در حال توسعه و بزرگ شدن است. در این مطلب، ما به مصاحبه با مدیرعامل بایننس با وب سایت تک کرانش می‌پردازیم. بایننس یکی از بزرگترین صرافی‌های رمزارزی جهان است. در این مصاحبه، مدیرعامل شرکت به بررسی روند رشد شرکت، استراتژی بازاریابی و نقش رمزارزها در آینده اقتصاد جهانی پرداخته است. بایننس، در حال حاظر بیش از 100 میلیون کاربر فعال دارد

بایننس، یکی از بزرگترین صرافی‌های رمزارزی جهان است که به خرید و فروش رمزارزها و سرمایه‌گذاری در شرکت‌های نوپا می‌پردازد. در حال حاضر، این شرکت در حال توسعه و بزرگ شدن است. در این مطلب، ما به مصاحبه با مدیرعامل بایننس با وب سایت تک کرانش می‌پردازیم.

در این مصاحبه، مدیرعامل بایننس به بررسی روند رشد شرکت، استراتژی بازاریابی و نقش رمزارزها در آینده اقتصاد جهانی پرداخته است. او اعلام کرده است که بایننس در حال توسعه و افزایش توانایی‌های خود در زمینه خدمات رمزارزی است. همچنین، او به اهمیت بازاریابی در صنعت رمزارزی اشاره کرده و بیان کرده است که بایننس به دنبال ارائه خدمات بهتر و جذاب‌تر برای مشتریان خود است.

در مورد نقش رمزارزها در آینده اقتصاد جهانی، مدیرعامل بایننس معتقد است که رمزارزها به عنوان یک ابزار مالی جدید، در آینده اقتصاد جهانی نقش مهمی خواهند داشت. او بیان کرده است که رمزارزها می‌توانند به عنوان یک جایگزین برای ارزهای سنتی و حتی به عنوان یک ابزار برای تسهیل تجارت بین المللی استفاده شوند.

به طور کلی، مصاحبه با مدیرعامل بایننس نشان می‌دهد که این شرکت در حال توسعه و رشد است و به دنبال ارائه خدمات بهتر و جذاب‌تر برای مشتریان خود است. همچنین، بایننس به عنوان یکی از بزرگترین صرافی‌های رمزارزی جهان، به نقش مهمی که رمزارزها در آینده اقتصاد جهانی خواهند داشت، توجه ویژه‌ای دارد.

در این مصاحبه وب سایت  با مدیر عامل شرکت بایننس، به بررسی روند رشد شرکت پرداخته است. او اعلام کرده است که شرکت بایننس در حال حاضر بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال دارد و در حال گسترش به بازارهای جدید است. همچنین، او به استراتژی های بازاریابی شرکت پرداخته و بیان کرده است که شرکت بایننس به دنبال جذب کاربران جدید و ارائه خدمات بهتر به مشتریان فعلی است.

در ادامه، مدیر عامل شرکت به نقش رمزارزها در آینده اقتصاد جهانی پرداخته است. او اعتقاد دارد که رمزارزها در آینده به عنوان یکی از ابزارهای اصلی تجارت و پرداخت در سراسر جهان شناخته خواهند شد و شرکت بایننس به عنوان یکی از بزرگترین صرافی های رمزارزی جهان، در این بازار به عنوان یکی از پیشروان شناخته خواهد شد.

بایننس با استفاده از معاملات M&A و سرمایه‌گذاری VC، در حال رشد و توسعه است.

بایننس، بزرگترین صرافی کریپتو با حجم معاملات بالا، در سال جاری بر روی ترکیب و ادغام شرکت‌ها (M&A) شرط بندی‌های بزرگی می‌کند و به ویژه به فاصله جغرافیایی و پایگاه مشتریان توجه می‌کند. برای کمک به صرافی در این زمینه، ییبو لینگ، مدیر ارشد کسب و کار شرکت، در حال کار است. او حدود هفت ماه پیش به بایننس پیوست و قبلا در شرکت‌های برد و اوبر کار کرده است. نقش لینگ در شرکت بر روی سرمایه‌گذاری‌های VC، ترکیبات استراتژیک M&A و توسعه کسب و کار تمرکز دارد.

واقعاً بسیاری از موارد برای بررسی وجود دارد؛ بایننس لابز، بازوی VC صرافی، پرتفوی با ارزش حدود 9 میلیارد دلار دارد، لینگ اشتراک گذاشت. “این بیش از 10 برابر بازگشت سرمایه است.” من در کنفرانس Consensus 2023 با لینگ نشستم تا بیشتر در مورد تمرکز بایننس برای سرمایه‌گذاری، بلاکچین‌های لایه 1، رشد جغرافیایی و محصول برای کسب و کار و بسیاری از موارد دیگر بیشتر بدانم. (توجه ویرایشگر: این مصاحبه به دلیل طول و وضوح ویرایش شده است.) من می‌دانم که شما به تازگی شروع کرده‌اید، اما معیارهای سودآوری که بایننس به عنوان ستاره شمالی خود می‌بیند چیست؟ معیارهای قابل توجه یا مهمترین چیستند؟ و عملکرد چگونه بوده است؟ در نقش مدیر ارشد کسب و کار، من به طور اصلی بر روی انجام کار معاملات تمرکز دارم و به سرمایه‌گذاری‌های VC خارجی که بر روی ترکیبات استراتژیک M&A تمرکز دارند و قابلیت‌هایی را به صرافی اصلی می‌آورند، تمرکز دارم.

بنابراین، شاید من شخص مناسبی برای صحبت در این مورد نباشم، اما بله، به نظر می‌رسد کسب و کار به خوبی پیشرفت کرده است. وقتی به سرمایه‌گذاری‌های VC و استراتژیک M&A نگاه می‌کنید، بایننس در چه حوزه‌هایی تمرکز دارد و بیشتر علاقه‌مند است؟ بازوی VC ما، آن را بایننس لابز می‌نامیم و مأموریت آن در واقع این ایده است که یک جریان همه قایق‌ها را بالا می‌برد. بنابراین، سرمایه‌گذاری‌هایی که انجام می‌دهیم، در واقع در تمام زمینه‌ها است. به همین دلیل، برای من خوب است که در مکان‌هایی مانند اینجا [در کنفرانس] باشم، زیرا پروژه‌های زیادی وجود دارد که در زمینه‌های مختلف کار می‌کنند. و ما در تقریباً همه چیز سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. بنابراین، اجازه دهید بیشتر در این مورد صحبت کنم، اما ما همچنین در بخش‌های بالادست و پایین دست سرمایه‌گذاری می‌کنیم.

بنابراین، در مرحله رشد و مرحله اولیه، بذر و [سری] A سرمایه‌گذاری می‌کنیم. تمایل و تمرکز ما بر روی بذر و [سری] A در مرحله اولیه است، زیرا فکر می‌کنیم که در آنجا می‌توانیم بیشترین ارزش را اضافه کنیم. اما همه این‌ها فقط برای بازگشت به چیز بزرگتری است که از دیدگاه لابز ما تمرکز داریم. ما فکر می‌کنیم که برای رشد، خلق نوسان و بهبود در بسیاری از جنبه‌های زندگی مردم، پتانسیل بسیاری وجود دارد. و بنابراین، ROI و معیارهای بازگشت سرمایه برای ما در آن طرف از خانه مهم هستند. ارزش پرتفوی ما در حال حاضر حدود 9 میلیارد دلار است.

این بیش از 10 برابر بازگشت سرمایه است. بیشتر در مرحله اولیه و برخی در سرمایه‌گذاری‌های مرحله بعدی است.

در نهایت، ما با مدیر عامل شرکت بایننس، یکی از بزرگترین صرافی های رمزارزی جهان، مصاحبه کردیم. او به بررسی روند رشد شرکت، استراتژی های بازاریابی و نقش رمزارزها در آینده اقتصاد جهانی پرداخته است. به نظر می رسد که رمزارزها در آینده به عنوان یکی از ابزارهای اصلی تجارت و پرداخت در سراسر جهان شناخته خواهند شد و شرکت بایننس به عنوان یکی از پیشروان این بازار، در این زمینه نقش مهمی خواهد داشت.
همرسانی کنید:
- تبلیغات -

ایرانسلی ها رایگان فیلم ببینید

بیش از 5۰,۰۰۰ فیلم و سریال
امکان دانلود بدون محدودیت

حجم مصرفی نیم بها با خرید اشتراک | هزینه ماهیانه کمتر از یک بلیط سینما

---- شاید برای شما جالب باشد ----
- تبلیغات -

اولین هوش مصنوعی پاسخگو به زبان فارسی

از من بپرس

از من بپرس و جواب هر آنچه را که می خواهید در مورد جهان اطراف خود بدانید پیدا کنید. در مورد هر موضوعی سوال بپرسید و پاسخ بگیرید!